Yozgat Şehir Hastanesi İçerisindeki Yerleri Daha Kolay Bulabilmeniz İçin Navigasyon Uygulamamızı “NAVX” İndirebilirsiniz.
02 Şubat 2022

  • NAVX 01.jpeg
  • NAVX 02.jpeg
  • NAVX 03.jpeg
  • NAVX 04.jpeg
  • NAVX 05.jpeg

Yozgat Şehir Hastanesi İçerisindeki Yerleri Daha Kolay Bulabilmeniz İçin Navigasyon Uygulamamızı “NAVX” İndirebilirsiniz.

Yozgat Şehir Hastanesi'nde hayata geçirilen 'Navix' isimli navigasyon uygulaması sayesinde hastalar 142 bin metrekare alana ve 3 kat kapalı otoparka sahip olan hastane içerisinde istedikleri bölüme rahatça ulaşıyor.

UYGULAMA CEP TELEFONUNA İNDİRİLİYOR

İPhone telefonunuza uygulamayı indirmek için AppStore’dan NAVX uygulamasını aratın.

https://apps.apple.com/tr/app/yozgat-%C5%9Fehir-hastanesi/id1383632112?l=tr

Android telefonunuza uygulamayı indirmek için Play Store’dan NAVX uygulamasını aratın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.saglik.yozgatsehirhastanesi

Sağlık Bakanlığınca geliştirilen ve Yozgat Şehir Hastanesi'nde de hayata geçirilen navigasyon uygulaması sayesinde uygulamayı cep telefonuna indiren hasta ve yakınları, 142 metrekare ve 3 kat kapalı otoparka sahip hastane içerisinde tedavi olmak istedikleri bölüme sıkıntı yaşamadan rahatça ulaşabiliyor.

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN “ilk defa hastanelerimize gelen hastalarımız ve yakınları rahatça yollarını bulabilsinler diye Sağlık Bakanlığınca geliştirilen bir navigasyon programı kullanıyoruz. Bu navigasyon programıyla hastanemizde hangi birime gitmek istiyorsa oraya yönlendirebilecekler. Tekerlekli sandalye kullanıyorsa 'ben tekerlekli sandalye kullanıyorum' parametresini işaretleyerek kendi engelli güzergahına uygun bir alanda hasta ve hasta yakınlarımız ilerleyebiliyor" dedi.