Evlerde Gönül Mesaisi
21 Ağustos 2023

EVLERDE GÖNÜL MESAİMİZE DEVAM EDİYORUZ

 

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, hastanemizde tedavi gördükten sonra sağlığına kavuşarak taburcu olan hastaları ziyaret etmeye devam ediyor.

 

Evlerde Gönül Mesaisi sloganıyla başlatılan ve taburcu olan hastalar ile iletişime geçerek kabul etmeleri durumunda ziyaret gerçekleştiren Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, tedavisinden sonra taburcu olan Satı Duran’ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Elif Tinel ’in de katıldığı ziyarette Satı Duran, oğlu Sait bey ve kızı Yasemin hanıma misafir olundu.

 

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, yapılan ziyarette şunları söyledi:

“Tedavisi tamamlandıktan sonra taburcu olan hastamızın genel durumu hakkında bilgi aldık. Bazı raporlarını inceleyerek iyileşme sürecinde de yanında olduğumuzu ifade ettik. Satı Hanım’ın oğlu Sait Bey ve Yasemin hanımla da sohbetimizde ziyaretlerimizin amacını anlattık. Her ortamda söylediğimiz gibi bizler tüm görüşleri dikkate alarak Yozgat’a daha verimli sağlık hizmeti sunma konusunda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Satı Hanım’a,  oğlu Sait bey ve kızı Yasemin hanıma misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum.”

Hastalarımızı evlerde yaptığımız ziyaretleri ve çalışmalarımızı yakından takip ettiğini ifade eden Yasemin Hanım ise, bu ziyaretlerin hastaların kendilerini mutlu ve unutulmadığını hissettirdiği için çok önemli olduğunu ifade etti.

  • EVLERDE GÖNÜL MESAİSİ (3).JPG
  • EVLERDE GÖNÜL MESAİSİ (2).JPG
  • EVLERDE GÖNÜL MESAİSİ (1).jpg