Hastanemizde Başarılı Bir Şekilde Ameliyat Olan Hastamız Kontrol ve Teşekkür İçin Op. Dr. Mehmet İçöz’ü Ziyaret Etti
14 Temmuz 2023

Mutlu Hasta Mutlu Doktor Mutlu Hastane

Hastanemizde başarılı bir şekilde ameliyat olan hastamız kontrol ve teşekkür için Op. Dr. Mehmet İçöz’ü ziyaret etti.

Murat Doğan duygularını şöyle ifade etti; “Doğuştan beri yaşadığım bu rahatsızlıktan dolayı birçok doktora gittim ve çözüm alamadım. Bana uygulanan ameliyatın özel hastanelerde yapıldığını biliyordum. Yakınlarımdan Yozgat Şehir Hastanesinde de yapıldığını duyunca hemen randevu alarak muayene oldum. 42 yaşımda beni sağlığıma kavuşturan Op. Dr. Mehmet İçöz’e çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.” Dedi.

Op. Dr. Mehmet İçöz;”Şaşılık, her yaşta görülebilen, gözlerin paralel olmama durumunu ifade eder. 42 yaşındaki hastamızın da uzun yıllardır sol gözünde dışa kayması mevcuttu. Ameliyat önerdiğimde önce haklı olarak kararsız ve endişeliydi. Fakat hastanemizin hastaları bilgilendirmesi sayesinde bu hastanede ameliyat olabileceğini gördü ve ameliyat olmak isteğiyle tekrar başvurdu. Şaşılık ameliyatı kadar muayenesi de çok önemlidir. Hastamızı detaylı muayene ederek ameliyat kararı aldık. Ameliyat sonrası kontrollerinde göz kayması tamamen düzeldi. Hastamız da bizler de çok mutluyuz.

Yaklaşık 1 yıldan beri 15 hastamızın şaşılık ameliyatını gerçekleştirdim. Bu ameliyat için Ankara, Kocaeli gibi büyük şehirlerden bile hastalarımız gelmekte. Bizler de hastalarımız için en iyiyi hedefleyip, gülen yüzler ve gözlerle hastalarımızın sonuçlarını paylaşıyoruz.” Dedi.

  • Dr. Mehmet İçöz 1.JPG
  • Dr. Mehmet İçöz 2.JPG