HASTA ZİYARETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ
12 Haziran 2023

HASTA ZİYARETLERİMİZE DEVAM EDİYORUZ

 

Yozgat Şehir Hastanemizde ilkini geçtiğimiz hafta düzenlediğimiz tedavi olan hastalar, refakatçiler ve personellerimiz ziyaretlerin ikincisini Beyin Cerrahi servisinde yapıldı.

 

Yozgat Şehir Hastanemizde “Hastalarımızla Her Daim Beraberiz” sloganıyla düzenlenen etkinliğe Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan ve İdari Ekibimiz katıldı.

 

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, ikincisi yapılan bu uygulamayla hasta, hasta yakınları ve servisteki ziyaretlerinin devam ettiğini söyledi.

Başhekimimiz Kozan; düzenledikleri ziyarette amaçlarının öncelikle tedavi alan hastaların yalnız olmadığını hissettirmek olduğunu söyleyerek şunları söyledi: “Yozgat Şehir Hastanesi Yönetimimizle birlikte her hafta bir servisimizi ziyaret etmeye devam ediyoruz. Bu hafta Beyin Cerrahi servisini ziyaret ettik. Geçtiğimiz hafta olduğu gibi bu hafta da yine hastalarımızın aldıkları tedavi konusunda isteklerini, varsa şikâyetlerini dinledik.

Yönetimimiz, Müdürlerimiz kendi branşlarında kontrollerini yaptı ve hastaya yalnız olmadığını hissettirmeye devam ettik. Geçen haftaki ziyaretimizin sonucunda aldığımız tüm notları yerine getirmeye başladık. Servis görevlisi arkadaşlarımız, ziyaretimizde sağlık hizmetimizi en üst çıtaya yükseltmemiz konusundaki çabamıza katılarak daha iyi hizmette neler yapabiliriz konusunda konuştuk, bilgi alışverişinde bulunduk.” Dedi.

  • HASTA ZİYARETİ 1.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 2.JPG
  • HASTA ZİYARETİ.JPG