HASTALARIMIZLA HER DAİM BERABERİZ
05 Haziran 2023

HASTALARIMIZLA HER DAİM BERABERİZ

 

Yozgat Şehir Hastanemizde düzenlenen yeni bir uygulama ile tedavi olan hastalar, refakatçiler ve personellerimiz ziyaret edilerek sohbet edildi.

Yozgat Şehir Hastanemizde “Hastalarımızla Her Daim Beraberiz” sloganıyla düzenlenen etkinliğe Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, Başhekim Yardımcımız Dr. Mete Selvi, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Elif Tinel, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdürümüz Mehmet Gözel, İdari ve Mali İşler Müdür Yardımcımız Niyazi Yıldırım ve Süpervizörlerimiz katıldı.

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, yeni başlatılan bu uygulama ile her hafta bir servisi hastane yönetimi ile ziyaret edileceğini söyledi.

Başhekimimiz Kozan; “Hastalarımızla her daim beraberiz” sloganıyla düzenledikleri ziyarette amaçlarının öncelikle tedavi alan hastaların yalnız olmadığını hissettirmek olduğunu söyleyerek şunları söyledi:

“Yozgat Şehir Hastanesi Yönetimimizle birlikte her hafta bir servisimizi ziyaret edeceğiz. Öncelikle tedavi alan hastalarımızın aldıkları tedavi konusunda isteklerini, varsa şikâyetlerini dinleyeceğiz.

Yönetimimiz, Müdürlerimiz kendi branşlarında kontrollerini yaparak hastaya yalnız olmadığını hissettireceğiz. Mesela İlçelerimizden gelen bazı hastalarımızın ister istemez eksikleri olabiliyor, ziyaretimizde istediği takdirde onların da giderilmesini de sağlayacağız.”

Servislerdeki ziyarette tüm işleyişi ayrıca kontrol ediyoruz, personellerimiz ile de sohbetler ediyoruz. Yozgat’ta sağlık hizmetleri açısından her ayrıntıyı düşünerek en iyi hizmeti yapmak için çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.

  • HASTA ZİYARETİ 1.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 2.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 3.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 4.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 5.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 6.JPG
  • HASTA ZİYARETİ 7.JPG