Hemşireler ve Ebeler Günü
24 Mayıs 2023

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan Mayıs Ayı İçerisinde Kutlanılan Hemşireler ve Ebeler Günü Dolayısıyla Düzenlenen Programda Hemşireler ve Ebeler İle Bir Araya Geldi

 

Yozgat Şehir Hastanesi konferans salonunda düzenlenen programa Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürümüz Elif Tinel ve personellerimiz katıldı.

 

Programda meslekte uzun yıllar çalışan Hemşire ve Ebelere Teşekkür belgesi takdim edildi.

 

Açılış konuşmasında hemşire ve ebelere teşekkür eden Başhekimimiz Kozan : “Hayatlarını bu mesleğe adayan, sağlık sistemimizin bel kemiği olan hemşire ve ebelerimize bu kutsal görevdeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Yozgat’a, sağlıkta en iyi hizmeti verebilme çabamızda büyük emekleriniz var. Hepimiz bu hedefte çalışmaya, çıtamızı bir üst seviyeye çıkarmaya devam edeceğiz. Mesleğini 30 yılın üzerinde hastanemizde devam ettiren çalışanlarımıza ayrıca teşekkür ediyoruz. Göreve yeni başlayan hemşire ve ebe’lerimiz de Yozgat Şehir Hastanesinde oldukları için çok şanslı. Çünkü mesleğini, hayatlarının her anına yayan ablaları, abileriyle çalışarak onların tecrübelerini görerek en iyisini öğrenebiliyorlar. Tüm ebe ve hemşirelerimizin bu özel günlerini kutluyorum.  İyi ki varsınız” dedi.

 

Konferans salonunda düzenlenen programda hemşirelik ve ebelik mesleğini anlatan video gösterimi yapıldıktan sonra meslekte en uzun süre çalışan Hemşire ve Ebelere teşekkür belgesi verildi.

  • HEMŞİRLER VE EBELER GÜNÜ (1).jpeg
  • HEMŞİRLER VE EBELER GÜNÜ (2).jpeg
  • HEMŞİRLER VE EBELER GÜNÜ (3).jpeg
  • HEMŞİRLER VE EBELER GÜNÜ (4).jpeg
  • HEMŞİRLER VE EBELER GÜNÜ (5).jpeg
  • HEMŞİRLER VE EBELER GÜNÜ (6).jpeg