Hekimlerimizle Kısa Bir Mola
24 Ocak 2023

Hekimlerimizle Kısa Bir Mola

Çalışanlarımızın daha kaliteli hizmet verebilmeleri ve daha rahat bir ortamda çalışmalarını sağlamak için yeni uygulama ve çalışmalara önem veren hastanemiz, hayata geçirdiği yeni bir projeyle;

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN, hekimlerimizle bir araya geliyor.

 İlkini gerçekleştirdiğimiz "Hekimlerimizle Kısa Bir Mola Programı'nda"  Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerimizle bir araya geldi.

 Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hekimlerimizle verilen hizmetler, yaşanılan sorunlar, yapılması ve geliştirilmesi gereken konular hakkında görüşme sağladı.

Programda konuşan Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN;

" Hastalarımızın takip ve tedavilerini en iyi şekilde tesis etmek için her anlamda gece ve gündüz demeden fedakarca çaba gösteren hekimlerimizle bu kahvaltı programında bir araya geldik. Gayemiz çalışanlarımızın moral ve motivasyonunu sağlamak ve hastalarımızın hastanemizden en iyi şekilde hizmet alabilmelerini sağlamaktır. Bu programla birlikte hekimlerimizle her hafta bir araya gelerek verilen hizmetler, yaşanılan sorunlar, yapılması ve geliştirilmesi gereken konular hakkında görüşmeler sağlayacağız. Güler yüzlü ve multidisipliner bir çatı altında hastalarımıza; kaliteli, ulaşılabilir, şeffaf ve herkesin severek hizmet vereceği ortamı sağlamak amacıyla gereken neyse yapmaya çalışıyoruz ve çalışmaya devam edeceğiz." dedi.
FTR KAHVALTI.jpeg