Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN İdari Ekibimiz ve Kalite Verimlilik Birimimiz ile Kahvaltı Programında Biraya Geldi
14 Kasım 2022

Kalite Tesadüf Değildir

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN İdari Ekibimiz ve Kalite Verimlilik Birimimiz ile kahvaltı programında biraya geldi.

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN; ”Sağlıkta Kalite Sisteminin amacı ülkemizdeki tüm sağlık kuruluşlarında hasta ve çalışan güvenliği ile hasta ve çalışan memnuniyetinin sağlanmasıdır. Bu doğrultuda kaliteli sağlık hizmeti sunma bilinci içerisinde; insan odaklı,  profesyonel yönetim anlayışı ve son teknoloji desteği ile topluma hizmet sunarak sağlıklı ve mutlu bireyler oluşturmak, ihtiyaçları zamanında, çevreye duyarlı ve etkin şekilde karşılamak temel misyonumuzdur.

Kalite ve kaliteli hizmet başarıyı getirir.

Yozgat Şehir Hastanemiz 2022 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) değerlendirilmesinde puanını %96 taşınmış ve önemli bir başarıya daha imza atmıştır.

Bunun haklı gururunu yaşayan ve yaşatan başta İdari Ekibimize, Kalite Birimimize ve tüm personellerimize teşekkür ediyor, başarılarımızın devamını diliyorum.” Dedi.

Kahvaltı sonrası Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN Kalite Koordinatörü Gurbet TAKSİM ve Ekibine vermiş oldukları hizmetlerinden ve başarılarından dolayı teşekkür belgesi verdi.
KALİTE GÜNÜ  1.JPG
KALİTE GÜNÜ 2.JPG