Hasta Ziyareti
14 Eylül 2022


Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN ve Başhekim Yardımcımız Mete SELVİ Palyatif Bakım Servisinde Tedavi Görmekte Olan Hastalarımızı Ziyaret Ederek Geçmiş Olsun Dileklerinde Bulundu

Hastalarımıza ve yakınlarına moral ve destek olmak amacıyla gerçekleşen ziyarette Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN hastalarımız ve yakınlarıyla sohbet ederek sağlık durumlarına dair bilgiler aldı.

Başhekimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN;’’ Sağlık hepimiz için çok önemli ve değerlidir. Hastalıkta sağlıkta bizim içindir. Bizler hastane yöneticisi olarak hastalarımızın gönlünü almak hayır dualarında yer bulmak için sık sık ziyaret ederek isteklerini önerilerini dinliyoruz. Özellikle toplumumuzun temel taşı olan yaşlılarımızı ziyaret ederken onların hayati tecrübelerinden yararlanma fırsatımızda oluyor. Hastalarımız bizim için işimizden ziyade aynı zamanda dua kapımız, yaşlılık ve hastalık hepimizin başına gelecek.

Hastalarımız ve yakınları ne zaman bizlere ihtiyaç duyarsalar kapımız her zaman açık ben ve çalışma arkadaşlarım her zaman sizlere hizmet etmeye hazırız.’’ Dedi.

Yapılan ziyaretten memnun kalan hastalarımız ve yakınları ise Başhekimimize ‘’Allah sizlerden razı olsun. Bizleri unutmadınız, gelip ziyaret ederek gönlümüzü aldınız. Hastanemizin vermiş oldu hizmetlerden, sizlerden, doktorlarımızdan ve hemşirelerimizden çok memnunuz Allah razı olsun.’’ diyerek teşekkürlerini ilettiler.

  • 1.JPG
  • 2.JPG
  • 3.JPG
  • 4.JPG
  • 5.JPG