Yozgat Şehir Hastanemizde Kanserin Erken Tanısı ve Tedavisi Açısından Büyük Öneme Sahip 'Kanser Teşhis Merkezi' Hizmete Açıldı
03 Ağustos 2022


Erken Teşhis Hayat Kurtarır

Yozgat Şehir Hastanemizde kanserin erken tanısı ve tedavisi açısından büyük öneme sahip 'Kanser Teşhis Merkezi' hizmete açıldı.

Konu hakkından konuşan Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN; ''Kanser dünya genelinde giderek artan bir sağlık problemidir. Kanser bireylerde sosyoekonomik yüke, maddi ve manevi kayıplara ve zorluklara yol açmaktadır. Kanser önlenebilir bir hastalıktır. İnsanlarımızın önemli bir kısmı erken teşhis ve tedavi ile sağlığına kavuşmakta ve erken teşhis ve tedavi için verilen önem güç geçtikçe artmaktadır.

Bizde hastanemiz bünyesinde Kanser Teşhis Merkezimizi hizmete açarak, kanser türlerinin uyarılarını erken keşfetmek, bulgularını araştırmak, tedavi ve ileri tetkik için erken tanı şansını arttırmayı ve hastalarımıza şifa olmayı amaçlıyoruz.
Merkezimiz Yozgat Şehir Hastanesi'ne ve Yozgat'ımıza hayırlı olsun.'' dedi.

Kanser Teşhis Merkezimiz hakkında detaylı bilgi almak için hastanemize müracaat edebilir veya 444 20 66 arayıp 2585'i bağlatabilirsiniz.

KANSER TEŞHİS 1.jpg
KANSER TEŞHİS MERKEZİ 2.JPG
KANSER TEŞHİS MERKEZİ 3.JPG
KANSER TEŞHİS MERKEZİ 4.JPG