Yozgat Şehir Hastanemiz Gurur Vesilesi Olmaya Devam ediyor
18 Mayıs 2022

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

 Yozgat Şehir Hastanemiz Gurur Vesilesi Olmaya Devam ediyor

Sağlık Bakanlığı’nın Sağlıkta Kalite Standartları (SKS) Değerlendirmesinde Yozgat Şehir Hastanemiz üstün başarı gösterip,  Yozgat tarihinde görülmemiş bir puan ile önemli bir başarıya imza attı.

Sağlık Bakanlığınca gerçekleştirilen değerlendirme neticesinde oldukça yüksek bir puan alan Hastanemiz, elde ettiği bu başarıyla Türkiye’deki en iyi şehir hastanelerinden biri olduğunu bir kez daha gösterdi.

Multidisipliner, yenilikçi, ulaşılabilir, güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile yoluna devam eden Yozgat Şehir Hastanemiz bir kez daha gurur vesilesi oldu.

Bu büyük başarı sonrası, hedeflerinin daima daha kaliteli hizmet sunmak olduğunu söyleyen Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa KOZAN;

‘’Amacımız, kentimize ve bölgemize verdiğimiz hizmet kalitesini en üst seviyeye çıkarmak,  gelişmeye, değişime ve yeniliğe açık olmaktır. Bu nedenle kurumumuzda gelişen ve değişen dünyada halkımıza en kaliteli hizmeti sunmak en büyük çabamızdır. Yozgat Şehir Hastanesinde sağlık hizmetlerinin kalitesini en ileri seviyeye taşımak adına yaptığımız tüm yenilik ve iyileştirmelerin, standartlarının tamamına yakınını karşılaması bizler için gurur vesilesi oldu. Uzun ve yoğun çalışmalar sonucunda elde edilen bu başarıdan dolayı tüm çalışma arkadaşlarımla gurur ve mutluluk duyuyorum. Bu başarıda sağlık hizmetlerimizi kalite standartlarında sunan yönetimimize, kalite çalışanlarımıza, birim sorumlularımıza ve emeği geçen tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

SKS 1.JPG

KALİTE.jpg
DSC_6152.JPG

DSC_6154.JPG