Pandemi Kurulu Toplantısı
01 Mart 2022

  • Pandemi Kurulu 1.JPG
  • Pandemi Kurulu 2.JPG

Yozgat Şehir Hastanemizde Pandemi Kurul Toplantıları Başhekimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN Başkanlığında Düzenli Olarak Yapılmaya Devam Etmektedir.

Hastanemiz Başhekimi Uz. Dr. Mustafa KOZAN başkanlığında; idari ekibimiz ve hekimlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen kurul toplantılarında Yozgat İlimizde Covid-19 vaka sayıları ve hastanemizde tedavi gören hasta sayıları değerlendirildi. Salgınla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalar, Hastanemizde alınan tedbirler, yapılan düzenlemeler, personel kat ve servis düzenlemeleri, hekim bazlı servis yatak sayıları gibi konularla ilgili planlamalar yapıldı.

Toplantı sonrası açıklamada bulunan Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN:

‘’Tüm dünyanın maruz kaldığı Covid-19 salgınından etkilenmiş olan insanlığın, özlem duyduğumuz sağlıklı günlere bir an önce kavuşması için elimizden geldiğince mücadele ediyoruz.

En büyük temennimiz salgının en kısa süre içerinde bitmesi ülkemizin ve dünyamızın içerisinde bulunduğu bu zorlu pandemi sürecinden biran önce kurtulmasıdır. Değerli sağlık çalışanlarımız, hasta ve hasta yakınlarımızı korumaya yönelik toplantılarımız devam edecektir" diyerek sözlerini tamamladı.