Yozgat Şehir Hastanemizde Şehit Yakını, Gazi ve Harp Malulleri İrtibat ve Destek Masası Hizmet Vermeye Devam Ediyor.
12 Şubat 2022

foto 1 yayınla.JPG

Sunmuş olduğu kaliteli hizmet ve sosyal anlamda hayata geçirdiği projelerle öncü olan Yozgat Şehir Hastanesi, ülkemizin en değerli sembollerini temsil eden ‘Şehit Yakınları, Gazi ve Harp Malulleri’ için kurmuş olduğu  “Destek Masası”  hizmetine devam ediyor.

 

Yozgat Şehir Hastanesi Başhekimi Uz. Dr. Mustafa KOZAN,  “Şehit Yakını, Gazi ve Harp Malulleri İrtibat ve Destek Masası’nın önemine değinirken,  şehit aileleri ve gazilerimiz bizim için çok değerli ve önemlidir.


Şehit yakını ve gazilik unvanlarının inancımız ve milletimiz için şeref ve iftihar vesilesi olduğunu belirten Başhekim Kozan, “Hastanemize başvuran tüm hastalar bizim için çok değerlidir ancak, şehit yakını ve gazilerimizin yeri bizler için ayrıdır.
Onlar şanlı tarihimizin ebedi kahramanlarıdır, bu aziz millet dünya üzerinde var olduğu müddetçe onlara olan saygımız vefa borcumuz asla bitmez.

Devletimiz şehit yakınlarına ve gazilerimize her alanda çok önemli imkânlar sağlarken, biz de Yozgat Şehir Hastanesi ailesi olarak onlara ayrıcalıklar sunmaya devam edeceğiz.

 

Şehitlerimizi ve sonsuzluk yolculuğuna çıkmış kahraman gazilerimizi rahmetle anıyor; tedavileri devam eden fedakârlık timsali gazilerimize acil şifalar diliyor; hayatta olan gazilerimize, şehitlerimizin ve gazilerimizin değerli aile fertlerine şükranlarımı ve saygılarımı sunuyorum.’’ Dedi.