Yüzde Tebessüm Gözlerde Işıltı Olabilmek
05 Ocak 2022Kemoterapi hastalarımızın olumsuzluk, tedavilerinin nasıl ilerleyecek olduğunun verdiği belirsizlik düşüncesi hastalarımızı korku ve endişeye itmektedir. Dolayısıyla kişinin geleceğe yönelik beklentileri, planları bozulabilir ve kişinin hayatı üzerinde sahip olduğu gücü yitirmeye başladığı hissine neden olabilir.

İşte tamda bu sırada alanında uzman ekibimiz, profesyonel kadromuz ile birlikte sağlığınıza kavuşup hayallerinizi gerçekleştirmek için sizi destekleyen kocaman bir sevgi devreye girer.

Hayatımızda güzelliklerin olduğunu, sadece kendimiz için değil sevdiklerimiz içinde hayata sıkı sıkı tutunmamızın gerektiğini, yaşamanın güzel olduğunu hatırlatanlar…

Bu konuda

Hastanemiz Tıbbi Onkoloji Uz. Dr. Naziye AK;

‘’Mesleğimizin, emeğimizin en güzel karşılığı tedavisini tamamlayan hastamızın gözlerindeki ışıltılı mutluluk. Dileğim tüm hastalarımızın kontrollerini sorunsuzca ve mutlulukla geçirmeleri ve şifaya ulaşmaları…

Biz de bu yolculuğa eşlik etmenin huzurunu yaşayarak mutlu oluyoruz’’ dedi.

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN, hastalarımıza ilgi ve alakalarından dolayı doktorumuza teşekkür edip başarılarının devamını diledi.