Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN Evde Bakım Hizmeti Alan Hastalarımızı Evlerinde Ziyaret Etti. “Evinizde Yalnız Değilsiniz.”
20 Aralık 2021

  • EVDE BAKIM ZİYARET 01.JPG
  • EVDE BAKIM ZİYARET 02.JPG
  • EVDE BAKIM ZİYARET 03.JPG

Her insan için değişik anlam ve önem ifade eden yaşlılık hayatın güzel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ve bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Bu anlayış ile Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdür Yardımcımız Fatih ERDEM evde bakım hizmetleri hastamızı ziyarette bulunup ev ortamında sohbet ederek sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinledi.

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa KOZAN ''Hastalarımızın yanında olduğumuzu, kapılarımızın her zaman açık olduğunu belirterek Rabbimden tüm hastalarımız için acil şifalar diliyorum ve tüm personelimize teşekkür ediyorum'' dedi.

Evde sağlık hizmeti personelimiz büyük bir özveri ile yatağa bağımlı, yaşlı, bakıma muhtaç, engelli, hastanede uzun süre tedavi görmüş ve tedavinin devamının evde sürdürülmesi gereken vatandaşlarımıza sağlık hizmetlerini  en iyi şekilde ulaştırmaktadır.