![](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/569570/0/76-pandemi-kuruljpeg.png)
Yozgat Şehir Hastanemizde Pandemi Kurul Toplantısı Başhekim vekilimiz Uz. Dr. Salahattin ÜSTÜNEL başkanlığında düzenlenmiştir.
İdari ekibimiz ve hekimlerimizin katılımıyla gerçekleştirilen kurul toplantısında; Hastanemizde Covid-19 verileri incelenmiş olup servislerde ve yoğun bakımlarda yatan hasta sayılarında artış olduğu gözlemlenmiş 13 Eylül Pazartesi tarihinden itibaren Elektif Cerrahi ameliyatlar bir sonraki karara kadar iptal edilmiştir.