AĞLAYARAK GELDİM, GÜLEREK GİDİYORUM
06 Mart 2024

AĞLAYARAK GELDİM, GÜLEREK GİDİYORUM

Bacağındaki rahatsızlığı için Enfeksiyon Hastalıkları Polikliniğimize başvuran Zübeyde Kılıçarslan, gördüğü tedaviden memnuniyetini “Ağlayarak geldim, gülerek gidiyorum” diyerek ifade etti.

Sağ ayağındaki diz kapağının altından ayak bileğine kadar olan ağır enfeksiyon yarasının tedavisi için Yozgat Şehir Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Uzman Hekimimiz Seda Zor Çakılı’ya başvuran Zübeyde Kılıçarslan 18 günlük tedavisinin ardından sağlığına kavuştu.

Ayağındaki yaranın büyük oluşu sebebiyle Ankara, Kayseri gibi şehirlerdeki hastaneye gitmesinin önerildiğini söyleyen Zübeyde Kılıçarslan, “İyi ki Yozgat Şehir Hastanesine geldim. Doktorumuz Seda hanım ve Enfeksiyon Servisindeki personellerin tedavisiyle sağlığıma kavuştum. Tedavinin yanı sıra sürekli beni ziyaret ederek moralimi yüksek tuttular. Sağlığıma kavuştum. Hastaneye ağlayarak geldim, gülerek gidiyorum.” Dedi.

Annesinin tedavisi süresince yanında refakatçi olarak kaldığını söyleyen Bahar Kılıçarslan ise :

“Gittiğimiz bazı doktorlar bizi farklı İllere gönderdi. Ama şifayı Yozgat Şehir Hastanesinde bulduk. Annemin bacağında ilk olarak su toplamaya başlayan rahatsızlığı zamanla iyice büyüdü. Şeker hastalığının da etkisiyle bir türlü iyileşmemesi sonucu hocama başvurduk. Allah’a şükür tedavi sonucu iyileşti. Bize burada o kadar iyi baktılar ki annem her gün helallik istiyor. Doktorumuzdan, hemşirelerimize, güvenliğinden temizlik personeline kadar herkese teşekkür ediyorum.” Dedi.

Hastaya uygulanan tedaviyi anlatan Enfeksiyon Hastalıkları Hekimimiz Uz. Dr. Seda Zor Çakılı ise şöyle konuştu : “Hastamız 59 yaşında kadın hasta. Yumuşak doku enfeksiyonuyla polikliniğimize başvurdu. Hastamıza 18 gün uygun antibiyotik ve yara bakımı uyguladık. Bu durum bu tarz hastalar için de örnek teşkil etmektedir. Servisimizde uyguladığımız tedavi sonunda hastamız sağlığına kavuştu.” Dedi.

Bizde Yozgat Şehir Hastanesi olarak hastamıza geçmiş olsun der, emeği geçen tüm personelimize teşekkür ederiz.

  • HASTA MEMNUNİYETİ
  • HASTA MEMNUNİYETİ
  • HASTA MEMNUNİYETİ