OZON ODASI YOĞUN KATILIMLI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI
12 Şubat 2024

OZON ODASI YOĞUN KATILIMLI TÖRENLE HİZMETE AÇILDI

Yozgat Şehir Hastanesi bünyesinde İş İnsanı Reis Turan Göçümlü tarafından tefrişatı yapılan Ozon Odası yoğun katılımlı bir törenle hizmete açıldı. Yozgat Şehir Hastanesi, Ozon tedavisi ile Yozgat ve yakın illere hitap edecek.

Yozgat Şehir Hastanemizde açılış törenine Ak Parti Yozgat İl Başkanı Çelebi Altuntaş, Yozgat Belediye Başkanı ve Ak Parti Belediye Başkan Adayı Celal Köse, MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel, MHP Yozgat Merkez İlçe Başkanı Adem Kızılay, Ak Parti Yozgat Merkez İlçe Başkanı Ahmet Gökhan, Ak Parti Yozgat Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Yozgat Ülkü Ocakları Başkanı Celal Yalçın, Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Gökhan Eroğlu, Kamu-Sen Yozgat İl Başkanı Mahmut Sunay Kabayel, Türk Sağlık-Sen Yozgat Şube Başkanı Metin Ercan, beraberlerindeki heyetler, İdari Ekibimiz ve Personellerimiz katıldı.

Ozon Odasında yapılacak tedaviyi konuklara anlatan Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan yoğun katılımdan dolayı teşekkür ederek; “Ozon Tedavisi ile Yozgat merkez ve yakın illere hitap edeceğiz. Açılış aşamasında vatandaşlarımız tarafından yoğun bir ilgi ile karşılaştık. Ozon tedavisi hem hastalıkların önlenmesinde hem de daha kısa sürede iyileşmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Alanında Uzman Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hekimlerimiz ve Ekibimizle bu hizmeti sağlayacağız. Vatandaşlarımıza kaliteli ve ulaşılabilir hizmet verebilmek için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Katkılarından dolayı Reis Turan Göçümlü’ye ve yoğun katılım sağlayan konuklarımıza teşekkür ederim. Yozgat’ımıza hayırlı olsun.” Dedi.

  • OZON ODASI AÇILIŞ
  • OZON ODASI AÇILIŞ
  • OZON ODASI AÇILIŞ
  • OZON ODASI AÇILIŞ
  • OZON ODASI AÇILIŞ
  • OZON ODASI AÇILIŞ