2023’ÜN ENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ
11 Ocak 2024

2023’ÜN ENLERİ ÖDÜLLENDİRİLDİ

Yozgat Şehir Hastanemizde 2023 yılında özveriyle görev yapan hekimlerimize istatistiki verilere göre ödülleri takdim edildi.

Yozgat Şehir Hastanemizde 2023 yılı içerisinde Yozgat merkez nüfusunun yaklaşık 11 katı, il genel nüfusunun yaklaşık 2,5 katı muayene hizmet verildi. Çevre illerdeki hastanelerin nüfus yoğunluğuna göre bakılan hasta sayıları incelendiğinde Yozgat Şehir Hastanesi'nin çevre iller arasında lider olduğunu ve göz doldurduğunu ifade eden Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan; “Bizler bu istatistiki verilere göre çalışma yaparak en fazla muayene ve ameliyat yapan hekimlerimizi ödüllendirmek istedik.” Dedi. 

2023 yılında en fazla dahili branşta poliklinik hasta muayenesi hizmeti ve en fazla yatış yapılarak tedavi hizmeti veren İç Hastalıkları Hekimimiz Uz. Dr. Adem Kara’ya, en fazla cerrahi branş poliklinik hasta muayenesi hizmeti veren Göz Hastalıkları Hekimimiz Op. Dr. Ali Osman Gündoğan’a  ve en fazla ameliyat hizmeti veren Ortopedi ve Travmatoloji Hekimimiz Op. Dr. Eyyüp Serdar Yalvaç’a  Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan tarafından plaketleri takdim edildi.

Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan: “Geride bıraktığımız 2023 yılında birçok başarılara imza attık. Yozgat merkez nüfusunun yaklaşık 11 katı, il genel nüfusunun yaklaşık 2,5 katı muayene hizmetiyle 1 yılda yaklaşık 1 milyon muayene hizmeti vererek rekor kırdık. Geçtiğimiz yılın verileri göz önünde bulundurularak hekimlerimizin özverili çalışmalarından dolayı plaketlerini taktim ettik. Ödül verdiğimiz hekimlerimizin nezdinde Kamu – Özel işbirliğiyle vatandaşlarımıza kaliteli ve multidisipliner yaklaşımla hizmet veren tüm personellerimize teşekkür ederim.” Dedi.

Op. Dr. Ali Osman Gündoğan
Op. Dr. Eyyüp Serdar Yalvaç
Uz. Dr. Adem Kara