Yozgat Şehir Hastanemizde 6 Hafta Süren “İşaret Dili Eğitimi” Tamamlandı
Başhekimimiz Uz. Dr. Mustafa Kozan, İdari Ekibimiz ve Şirket Yöneticilerinin katıldığı törende;
“Engelsiz ve erişilebilir hastane olma yönünde personellerimize verilen İşaret Dili Eğitimi kursuna katılan personellerimize teşekkür ediyorum. Hep birlikte Yozgat’a sağlık konusunda en iyi hizmet için çalışmaya devam edeceğiz.” Dedi.
![İŞARET DİLİ EĞİTİM.JPG İŞARET DİLİ EĞİTİM.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/835303/0/isaret-dili-egitimjpg.png)